Flinders & KPN – De Finalisten voor de titel LWvhJ 2018 zijn bekend!

De onafhankelijke jury heeft na de bedrijfsbezoeken van de kandidaten de finalisten voor de finale van de award verkiezing `Logistieke Webshop van het Jaar´ voor 2018 gekozen.

Tijdens het eCommerce Live! event op woensdag 30 mei in de Beurs van Berlage zullen de finalisten gaan strijden om de titel `Logistieke Webshop van het Jaar’. Tijdens deze dag mogen de kandidaten zich aan het publiek presenteren en op die manier nog een laatste poging doen om de jury te overtuigen dat zij de titel verdienen.

Finalisten Logistieke Webshop van het Jaar 2018

Flinders

Flinders

Meubellogistiek is complex, mede vanwege de grote variëteit in omvang en gewicht. Flinders bewijst met logistieke innovatie de klant centraal te zetten, wat resulteert is snelle groei en hoge klanttevredenheid. Flinders is een woonwinkel en verkoopt een assortiment van 25.000 designmeubels, designlampen en woonaccessoires van premium merken. Het is de missie van Flinders om bijzondere interieurproducten voor iedereen bereikbaar te maken. Vandaar de payoff:
“Design voor ieder interieur”.

Flinders is een volwaardige omni-channel organisatie: Naast webwinkels in Nederland, België en Duitsland is er ook een fysieke winkel in Zaandam en zijn er twee Flinders cafés in Hilversum en Groningen. Flinders heeft de grootste voorraad designmeubels van de Benelux. Vanuit een modern warehouse in Amsterdam (8.000m2) worden designmeubels 7 dagen per week uit eigen voorraad geleverd aan klanten in Nederland, België en Duitsland.

De Flinders omzet groeit hard. In 2018 verwacht het bedrijf te groeien van € 15 miljoen naar ruim € 20 miljoen omzet (+35%). Flinders is in 2016 én 2017 door het Financieele Dagblad genomineerd voor de FD Gazelle Awards als snelst groeiende bedrijf van Nederland.

KPN

KPN

KPN is een telecom bedrijf uit Nederland. Wat begonnen is als de PTT, is uitgegroeid tot een vooruitstrevend bedrijf, waar wij als Nederlanders trots op mogen zijn. Ons doel is het leven van mensen gemakkelijker maken door iedereen in staat te stellen met elkaar te verbinden. Dit doen wij niet alleen door het gebruik van techniek, maar ook door sociale programma’s, zoals Het Mooiste Contactfonds. KPN is uitgeroepen tot Groenste Provider ter wereld en daar zijn wij trots op. Wij willen het beste voor onze leden én voor het klimaat. 

Wij vinden het geweldig om mee te doen aan zo’n mooie award, omdat wij het belangrijk vinden dat klanten hun bestelling zo goed en snel mogelijk mogen ontvangen. Er wordt beweerd dat mensen méér uitkijken naar het bestellen van een abonnement, dan naar hun verjaardag, dus dit moment willen wij zo soepel en leuk mogelijk laten verlopen. 

Wij verdienen de prijs, omdat onze afdeling als familie werkt. Als het gaat om de ideale klantreis, kennen wij geen werktijden of onmogelijkheden. Wij willen de beste dienstverlener worden en deze award zal een troffee zijn die ons nóg meer gaat motiveren.

Zorg dat je erbij bent!

E-commerce Live! is het meest innovatieve en toonaangevende e-commerce event van Nederland voor e-commerce professionals en beslissers. Geen traditionele beursvloer, maar een doorlopend programma van ruim 100 sessies, round tables, panels, pitches, experts en demo’s een waardevol inspiratie- en netwerkevent. Met Emerce Fulfillment & Logistics als sub-event! Een programma geheel over de nieuwste ontwikkelingen en best practices in de logistiek van e-commerce.

We verwachten meer dan 1.500 bezoekers op deze dag in de Beurs van Berlage te Amsterdam en we nodigen jou graag uit om hier ook deel van uit te maken!

Registreer je hier voor het event en kijk hier voor het programma.

Wij verheugen ons erop je op 30 mei te mogen verwelkomen op hét e-commerce event van het jaar!

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van de Stichting Logistieke Webshop van het Jaar